×

NASIL DESTEK ALABİLİRİM ?

1Giriş Yapın veya Kayıt Olun. Bu sizin destek paneline ulaşabilmeniz için geçerli bir adımdır.
2Giriş Yapmanızın Ardından Açılan Panelden Destek Talebini Açın.
3 Ardından Bırakacağınız Bilgilerle Müşteri Temsilcilerimiz İstediğiniz Desteği Sunacaklar.

Bunu Yapamayacağınızı Düşünüyorsanız; [email protected] adresine mail atabilir veya 0530 109 81 07 numaralı acil destekten yardım alabilirsiniz. Bu hat üzerinden sadece acil durumlar ile ilgili bilgiler alabilir ve destek talep edebilirsiniz. Bu durumlar haricinde lütfen mail atınız.

DESTEK TELEFON KABUL SAATLERİ

Pzrtsi - Cmrt 9:00 - 18:00
Pazar - 9:00-13:00

WEB TASARIM HİZMETİ

Size Türkiye piyasasının kalite & fiyat planlamasındaki en iddialı ve rakipsiz web tasarım hizmetini sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.

WEB TASARIM NEDİR ?

Web tasarım, fikirlerin estetik yapısına uygun olarak belirli ilkelere göre yönlendirildiği,düzenlendiği belirli bir amaç için bir araya gelerek tasarımdan yazılıma dönüştürülmesidir. Genellikle asıl amacı internet kullanıcılarının araştırmalarında karşılarına gerçekleştirdikleri ürünleri veya hizmetleri sunmak, ihtiyaçları olması halinde tekrar geri dönebilmeleri için kısıtlı süreler içerisinde akılda kalıcılık barajını aşarak marka bilinirliği yaratmaktır. Diğer adı ile internet siteleri bir kurum veya kuruluşun kurumsal kimliğini ve faaliyetlerini ulusal ve uluslararası ağlarda bir sistem üzerinden paylaştırılması ile oluşturulur. Yayınlama sistemi üzerine eklenen metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçların veya parçaların sistem üzerinde bulunan alt sayfalar ile  bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.

FİRMALAR İÇİN KURUMSAL WEB SİTELERİNİN ÖNEMİ

Günümüz internet çağında azımsanamayacak derecede web dünyasında zaman geçiren ve artık neredeyse her şeyini internetten temin eden insan topluluğuna ulaşmak için vazgeçilemez bir nimet haline gelmiştir. Bu nedenle gerek son kullanıcıya gerek firmalara ürün, hizmet veya hammadde temini sağlayan her işletmenin ihtiyacı ve pazarlama yöntemi olmuştur. Firmalar web siteleri üzerinden ürün veya hizmetlerinin teknik özelliklerini, fiyatlarını, ürün resim ve videolarını paylaşabiliyor, potansiyel müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayıp karşılamadığını öğrenmeleri için detaylı bilgi akışını en düşük maaliyet ile gerçekleştirmek istemeleri ile yeni bir pazarlama yöntemi oluşuyor. Adına “dijital pazarlama ” denilen bu yöntem tabela, kartvizit, broşür, katalog gibi baskı hizmetlerine nazaran ürün pazarlama işini katbekat karlı hale getirmektedir.

AVANTAJLARI

Web tasarımı hizmeti almak ve sonucunda başarıya ulaşmak çok önemli. Web dünyasında yerini almayan firmaların sektörünün gerisinde kaldığı ve etkili satış yapamadığı düşünülürse ilk olarak internet vitrinlerinizin oluşturulmasında büyük yarar var.
Başarılı olarak gerçekleştirilen bir web tasarım hizmetiyle:

 • Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri potansiyeli ile dünyanın diğer ucunda bulunan müşteri potansiyeli eşitlenerek, fiziksel uzaklığın hiç bir önemi kalmaz.
 • Web tasarım hizmeti almak bulunduğu sektör ile ilgili uzun vadede planları olduğunu ve işini ciddiyet ile yaptığını göstererek prestij kazandırır.
 • Firmaların web tasarımı yaptırması ile birlikte bünyelerinde gerçekleştirdikleri yenilikleri ve gelişmeleri katalog ve broşür gibi maaliyetli tanıtım şekilleri ile müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını ve değişimini yaptıkları özellikleri rahatlıkla paylaşabileceklerdir.
 • Baskı hizmetleri şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarının (katalog, broşür, tanıtım kartları, pankart, tabela)  masraflarından ciddi bir tasarruf sağlayabileceklerdir.
 • 7/24 aralıksız olarak çalışan ve sizin yerinize pazarlama, ürün tanıtımı yapan sistemler bütünü olması sayesinde e-ticaret çözümlerinden birine sahip olan ve satış yapılan sistemler, işletmenize gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.
 • E-Ticaret sistemleri ile satış rakamları sahip olduğunuz ilk andan itibaren tırmanışa geçecektir.
 • Arama motorlarında bulunabilir hale gelerek sizin yerinize size müşteri kazanabilecek konuma sahip olacaktır.
 • Google, Yandex gibi arama motorlarında birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ardına en büyük tanıtım kanalı olan interneti alarak ortak olabilecek.
 • Satış geliri artarken pazarlama maaliyetleri azalacak.
 • Sıralamalardaki yükselişiniz işinize ne kadar önem verdiğinizi gösterecek ve profesyonel anlamda sizi önemseyen insanlar artacak.

Profesyonel Ekiplerce Geliştirilmiş Sistemler

Açık kaynak kodlu çekirdek tabanlar üzerine oluşturulmuş birbirinden profesyonel ve kolay kullanımlı panellerimiz ile herkes tarafından geliştirilmiş içeriklere sahip web siteleri inşa ederek sunumlarınızı güçlendiriyor, müşterilerinizin etkilenmesini ve hatta aşık olmalarını sağlamanın en kolay yöntemlerini müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Teknik Özellikler

 • Açık kaynak kodlu altyapısı ile istenilen geliştirmeler kolayca uygulanabilir.
 • Düşük kaynak tüketimi sayesinde büyük boyutlu hostingler yerine en küçük boyutlu hostingler yeter.
 • Müşterilerinizi en etkili animasyonlar ile yönlendirerek istediğiniz noktalara ulaşmasını sağlarsınız.
 • Uluslar arası geliştirmelere tek tıkla ulaşabilir, tek tıkla güncelleme yapabilirsiniz.
 • Güvenlik güncellemeleri otomatik olarak yapılır.
 • 200 farklı dil ve dünyadaki tüm para birimleri desteği vardır.
 • Özel tasarım panelleri ile sürükle bırak teknolojisi kullanılmıştır.

Dünya Üzerinde Birçok Geliştiricinin Ortak Platformuna Direkt Bağlılık

Açık kaynak kodlu çekirdek tabanlar üzerine oluşturulmuş yazılımımız tabanı gereği dünya üzerindeki bir çok geliştiricide bir benzeri mevcuttur. Bu nedenle kendi altyapılarına uygun şekilde düzenledikleri içerikler ve eklentiler sisteminiz ile tam uyumlu çalışacaktır. Bunu sağlamanın tek yolu yazılımınızın sürekli güncellenmesine imkan tanımalı ve kod kütüphanelerinin eşleşmelerine izin vermeniz yeterli olacaktır.

Görsel Açıdan İstenileni Tam Anlamıyla Sunacak Sistemler

Çok karmaşık görünse de birkaç tıklamayla istediğinize tam olarak ulaşabilmenizi sağlayan sayfa inşa ediciler yardımıyla görsel şölenler hazırlayabilirsiniz. Bu sayede hiçbir kod bilgisine sahip olmadan istediğiniz yere istediğiniz görslleri yerleştirebilir ve görsellerinizin üzerine birkaç farklı stilde yazılarınızı ekleyerek efektif görünümler sağlayabilirsiniz.

Bizimle İletişim Kurabilir, Hizmet Hakkında Bilgi Alarak Fiyatlarımızı Öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Fevzi Çakmak Mahallesi Barış Manço Caddesi No 138/A - Torbalı / İzmir

0850 303 46 03
0530 109 81 07

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

TOP
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yildizne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109