WEB TASARIM HİZMETİ

Size Türkiye piyasasının kalite & fiyat planlamasındaki en iddialı ve rakipsiz web tasarım hizmetini sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz. Profesyonel ekibimizle kurumsal firmalara ve dünya çapında tanınmak isteyen müşterilerimize dünya standartlarına uygun ve güncel donanımlara sahip web siteleri inşa ederek işletmelerine katma değerler oluşturmanın gururunu yaşıyoruz.

WEB TASARIM NEDİR ?

Web tasarım, fikirlerin estetik yapısına uygun olarak belirli ilkelere göre yönlendirildiği,düzenlendiği belirli bir amaç için bir araya gelerek tasarımdan yazılıma dönüştürülmesidir. Genellikle asıl amacı internet kullanıcılarının araştırmalarında karşılarına gerçekleştirdikleri ürünleri veya hizmetleri sunmak, ihtiyaçları olması halinde tekrar geri dönebilmeleri için kısıtlı süreler içerisinde akılda kalıcılık barajını aşarak marka bilinirliği yaratmaktır. Diğer adı ile internet siteleri bir kurum veya kuruluşun kurumsal kimliğini ve faaliyetlerini ulusal ve uluslararası ağlarda bir sistem üzerinden paylaştırılması ile oluşturulur. Yayınlama sistemi üzerine eklenen metin, video, ses kaydı veya fotoğraf gibi tüm işitsel ve görsel araçların veya parçaların sistem üzerinde bulunan alt sayfalar ile  bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.

FİRMALAR İÇİN KURUMSAL WEB SİTELERİNİN ÖNEMİ

Günümüz internet çağında azımsanamayacak derecede web dünyasında zaman geçiren ve artık neredeyse her şeyini internetten temin eden insan topluluğuna ulaşmak için vazgeçilemez bir nimet haline gelmiştir. Bu nedenle gerek son kullanıcıya gerek firmalara ürün, hizmet veya hammadde temini sağlayan her işletmenin ihtiyacı ve pazarlama yöntemi olmuştur. Firmalar web siteleri üzerinden ürün veya hizmetlerinin teknik özelliklerini, fiyatlarını, ürün resim ve videolarını paylaşabiliyor, potansiyel müşterilerinin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayıp karşılamadığını öğrenmeleri için detaylı bilgi akışını en düşük maaliyet ile gerçekleştirmek istemeleri ile yeni bir pazarlama yöntemi oluşuyor. Adına “dijital pazarlama ” denilen bu yöntem tabela, kartvizit, broşür, katalog gibi baskı hizmetlerine nazaran ürün pazarlama işini katbekat karlı hale getirmektedir.

 • Sınırsız Hosting ve Sınırsız Bant Genişliği / Sınırsız Mail Kullanımı ve Mail Hesabı Yönetmede Tam Yetki
 • Mobil Uyumlu Responsive Tasarım
 • Yüksek Güvenlikli Sunucu ve SSL Sertifikalı
 • Kolay Kullanımlı Türkçe Panel
AVANTAJLARI

Web tasarımı hizmeti almak ve sonucunda başarıya ulaşmak çok önemli. Web dünyasında yerini almayan firmaların sektörünün gerisinde kaldığı ve etkili satış yapamadığı düşünülürse ilk olarak internet vitrinlerinizin oluşturulmasında büyük yarar var.
Başarılı olarak gerçekleştirilen bir web tasarım hizmetiyle:

 • Firmaların aynı şehirde bulunduğu müşteri potansiyeli ile dünyanın diğer ucunda bulunan müşteri potansiyeli eşitlenerek, fiziksel uzaklığın hiç bir önemi kalmaz.
 • Web tasarım hizmeti almak bulunduğu sektör ile ilgili uzun vadede planları olduğunu ve işini ciddiyet ile yaptığını göstererek prestij kazandırır.
 • Firmaların web tasarımı yaptırması ile birlikte bünyelerinde gerçekleştirdikleri yenilikleri ve gelişmeleri katalog ve broşür gibi maaliyetli tanıtım şekilleri ile müşterilerine bildirebilecek, kampanyalarını ve değişimini yaptıkları özellikleri rahatlıkla paylaşabileceklerdir.
 • Baskı hizmetleri şeklinde hazırlanan tanıtım araçlarının (katalog, broşür, tanıtım kartları, pankart, tabela)  masraflarından ciddi bir tasarruf sağlayabileceklerdir.
 • 7/24 aralıksız olarak çalışan ve sizin yerinize pazarlama, ürün tanıtımı yapan sistemler bütünü olması sayesinde e-ticaret çözümlerinden birine sahip olan ve satış yapılan sistemler, işletmenize gece gündüz para kazandırmaya devam edecektir.
 • E-Ticaret sistemleri ile satış rakamları sahip olduğunuz ilk andan itibaren tırmanışa geçecektir.
 • Arama motorlarında bulunabilir hale gelerek sizin yerinize size müşteri kazanabilecek konuma sahip olacaktır.
 • Google, Yandex gibi arama motorlarında birinci sayfada çıkarak sektör rekabetine ardına en büyük tanıtım kanalı olan interneti alarak ortak olabilecek.
 • Satış geliri artarken pazarlama maaliyetleri azalacak.
 • Sıralamalardaki yükselişiniz işinize ne kadar önem verdiğinizi gösterecek ve profesyonel anlamda sizi önemseyen insanlar artacak.
 • Dünya standartlarına erişmiş, teknolojiyi yakından takip etmiş bir kuruluş tarafından hazırlanmalı ve gelecek kaygısı olmadan nesiller boyu aktarılarak katma değerler kazanabilecek prensipler göz önüne alınarak hazırlanmalıdır.
 • Gelişime her an açık olmalıdır. Çünkü teknoloji durmadan gelişmekte ve her geçen gün yeni bir teknolojiye adım atabilecek düzeyde sürekli hazır bulunmalıdır.
 • İçerik artışı sağlanmalı ve düzenli olarak ilgilenilmelidir. Siteye sadece girip çıkmak ilgilenmek anlamına gelmemektedir.
 • Yeni bir kodlama yapısı oluştuğunda uygun olan bölümler yeni teknolojiye göre birkaç gün içerisinde güncellenebilmelidir.
 • Güçlü bir sunucu altyapısına sahip olmalıdır.
 • Sosyal medyalar ile koordine çalışarak ziyaretçiyi her platformda ikna edebilmeli, bir pazarlama çalışanı gibi ilgi çekmelidir.
 • Mobil cihazlarla tam uyumlu olmalıdır. Her yıl bir yenisi ile karşılaştığımız mobil cihazların gelişimine ayak uydurmalıdır.
 • Yüksek güvenlik önlemleri alınarak sunucu tarafından paylaşılmasında engel teşkil edebilecek zararlı yazılım veya kod açıkları sürekli olarak tespit edilmeli ve düzenlenmelidir.
 • Kolay ulaşılabilir ve kullanılabilir olmalı. Ziyaretçi için de site yöneticisi için de uygun bir platformda bulunmalıdır.
 • Özgün kodlama ile tasarlanmış olmalı, benzersiz içeriklere sahip olarak dikkat çekmelidir.
 • Teknik sorunlara ve hatalara anında müdahale edebilecek ekip tarafından yönetilmelidir.

Profesyonel Ekiplerce Geliştirilmiş Sistemler

Açık kaynak kodlu çekirdek tabanlar üzerine oluşturulmuş birbirinden profesyonel ve kolay kullanımlı panellerimiz ile herkes tarafından geliştirilmiş içeriklere sahip web siteleri inşa ederek sunumlarınızı güçlendiriyor, müşterilerinizin etkilenmesini ve hatta aşık olmalarını sağlamanın en kolay yöntemlerini müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Teknik Özellikler

 • Açık kaynak kodlu altyapısı ile istenilen geliştirmeler kolayca uygulanabilir.
 • Düşük kaynak tüketimi sayesinde büyük boyutlu hostingler yerine en küçük boyutlu hostingler yeter.
 • Müşterilerinizi en etkili animasyonlar ile yönlendirerek istediğiniz noktalara ulaşmasını sağlarsınız.
 • Uluslar arası geliştirmelere tek tıkla ulaşabilir, tek tıkla güncelleme yapabilirsiniz.
 • Güvenlik güncellemeleri otomatik olarak yapılır.
 • 200 farklı dil ve dünyadaki tüm para birimleri desteği vardır.
 • Özel tasarım panelleri ile sürükle bırak teknolojisi kullanılmıştır.

Dünya Üzerinde Birçok Geliştiricinin Ortak Platformuna Direkt Bağlılık

Açık kaynak kodlu çekirdek tabanlar üzerine oluşturulmuş yazılımımız tabanı gereği dünya üzerindeki bir çok geliştiricide bir benzeri mevcuttur. Bu nedenle kendi altyapılarına uygun şekilde düzenledikleri içerikler ve eklentiler sisteminiz ile tam uyumlu çalışacaktır. Bunu sağlamanın tek yolu yazılımınızın sürekli güncellenmesine imkan tanımalı ve kod kütüphanelerinin eşleşmelerine izin vermeniz yeterli olacaktır. Bu güvenlik seviyenizi arttırırken Google gibi arama sonuçlarında yükselmenizde önemli bir yere sahip olacaktır. Unutulmamalıdır ki sürekli güncellenen ve gerek kod gerek ise içerik artışı gözlenlenen bir web sitesi yükselmeye mahkumdur. En değerli içeriğe zaman içerisinde ulaşan web siteleri tüm arama motorlarında en üstlerde yer alırken değer kazanacak ve size her zaman olduğundan daha fazla hizmetler sunacaktır.

Görsel Açıdan İstenileni Tam Anlamıyla Sunacak Sistemler

Çok karmaşık görünse de birkaç tıklamayla istediğinize tam olarak ulaşabilmenizi sağlayan sayfa inşa ediciler yardımıyla görsel şölenler hazırlayabilirsiniz. Bu sayede hiçbir kod bilgisine sahip olmadan istediğiniz yere istediğiniz görslleri yerleştirebilir ve görsellerinizin üzerine birkaç farklı stilde yazılarınızı ekleyerek efektif görünümler sağlayabilirsiniz.

WEB TASARIM FİRMALARI HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Web Tasarımcılar İçin; Aslı itibariyle web tasarım firmaları kendilerine web tasarım ajansı, web tasarım firması, web tasarım atölyesi, profesyonel web tasarım şirketi gibi isimler ile hitap etmektedirler. Bunun sebebi sahip oldukları tasarım bilgisini öne çıkarmak müşterilerinin web tasarım firmaları arayışında öne çıkarak tercih edilmektir. Web tasarım firması olabilmek için sadece vergi kaydı açtırmak yetmemektedir.Geçmiş yıllarda tecrübe edinmeli günümüz teknolojilerini kullanabilmeli ve bunu ticari profesyonelliğinize yansıtmalısınızdır. Bu sebeple kendilerine web tasarım ajansı veya web tasarım firması ismini takmış hiçbir işletme tam olarak isteklerinizi karşılamayabilir veya sizi istemeden de olsa dolandırmış olur. Web tasarım firmaları arasında diyat ve kalite planlamasında açık ara en iyisi olduğumuzu düşünmekle kalmıyor bunu işlerimize ve müşterilerimize yansıtarak yarar sağlayacak olanı sunuyoruz. Günümüzde birçok kişi internete olan merakı neticesinde birkaç youtube videosu ve deneme yaparak web tasarımcı olduğunu iddia etseler de aslında işin özü maalesef ki böyle basite alınabilecek bir durum değildir. Web tasarım firmaları olmak, öncelikle güven vermek ve profesyonel web tasarımı yaptığınızı kanıtlamaktan geçer. Böylelikle müşterilerin ihtiyaç duyduğu web tasarımını verip veremeyeceğinizi tam anlamıyla anlamış olursunuz. İletişim de web tasarım firmaları için oldukça önemlidir. Müşterileriniz ile konuşurken ciddi bir tavır takınılması gerektiği durumlarda kendinizi idare edebilmeli vücut dilinizi doğru yönlendirmelisiniz ki güven aşılayabilesiniz.

Müşterilerimiz İçin; Web tasarım firmaları arayışlarınızda dolandırılmamak için mümkün olduğunca yüz yüze görüşmeyi ve Türkiye Cumhuriyeti ticaret kanınlarında da geçen belgeler ile (fatura ve sözleşme) onay altına almayı ihmal etmeyiniz. İyi web tasarım firması na ulaşabilmenin altın kuralı hiçbir şey bilmeseniz bile öncelikle sonucu görmeli ve kalan ödemeyi o andan itibaren tüm bilgilerin tarafınıza verilmesini isteyerek yapmalısınız.
Kendinize özel bir hosting paketi alınmasını ve tüm yönetimin kendinizde olmasını talep etmelisiniz. Böylelikle web tasarım işleminin hemen ardından hesaplarınızın şifrelerini değiştirebilir ve dolandırıcılardan korunmuş olursunuz.
Alan adı yönetimini sizin adınıza açılan bir hesaptan yürütülmesini isteyiniz. Böylelikle web tasarım firmanız istediğinizi vermemesi halinde sorunlar yaşamaz yeni firma ile kolayca anlaşma sağlayabilirsiniz.
Web tasarım firmaları temel olarak bu işi bir ücret karşılığında yaptıkları için tüm resmi şartları yerine getirmek durumundalar.

Firma görünümü veren veya size başka firmalar üzerinden fatura kesmeye çalışan şahısları maaliyeye anında şikayet etmelisiniz. Aksi taktirde size iletilen faturayı kabul etmiş ve ödemek zorunda olursunuz.

Sözleşmeleri dikkatlice okumalısınız. Çünkü bazı web tasarım firmaları kendi çıkarlarını sizin çıkarlarınız önüne koyarak her ne şartta olursa olsun cebinizin peşinde olurlar. Olması gereken bu değildir. Sözleşme içeriklerinde tamamen sizin hizmetinizi koruyacak ve bunun sonucunda web tasarım firmalarının da ödemelerini garanti altına alacak maddeler bulunduğuna, gizlilik maddesi altında yer alan açıklamada ise sizin hiçbir özel bilginizi başka web tasarım firmaları veya web tasarım ajansı ile paylaşmayacaklarını taahhüt etmiş olmaları gerekmektedir. Aksi halde web tasarım firmaları tarafından dolandırılan müşteriler kervanına katılırsınız.

Tüm bunların yanı sıra sizinle görüşmek üzere gelen web tasarımcınızdan geçmiş tecrübelerini değerlendirmek üzere referanslarını isteyin. Birkaçı ile telefon görüşmesi yapıp teyit almanızı önemle tavsiye etmekteyiz. Çünkü çoğu web tasarım firması süresi geçmiş veya bir sebeple ilişkileri sonlanmış olan şirketlerin isimlerini halen referansları bölümünde tutmakta ve tercih edildiklerini kanıtlamaya çalışarak bir nevi sahtekarlık yapmak peşinde olabilmektedir.

Gerçekleri objektif bir şekilde sizinle paylaşmayan ve yapabileceklerini önceden size bildirmeyerek zamanı uzatan kişiler ve firmalar ile görüşmeyi sonlandırmanız işletmenizin ve ekonominizin demir koruyucusu olacaktır. Web tasarımı tek bir fiyattan oluşmadığı için her istek yeni bir fiyatlandırma sebebi olabilir. Ancak isteklerinizin hakkından daha fazla talep edilmesi durumunu görüşme ardından birkaç arkadaşınıza danışarak değerlendirebilir veya gerçek fiyatlandırma seviyelerini öğrenmek için profesyonel web tasarım firması olan Yıldıznet Yazılım müşteri ilişileri hattını arayabilirsiniz.

WEB TASARIM FİRMASI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR ?

İşiniz için günümüzde en mantıklı ve uygun bütçeli çözüm yollarından biri de web sitesine sahip olmaktır. Bu sayede internet dünyasında yerinizi alabilir sahip olacağınız web sitelerine hizmetleriniz hakkında detaylı bilgiler paylaşabilir ve kolayca müşteriler bularak zorlanmadan ticaret yapabilirsiniz. Google, Yandex gibi arama motorlarında en üst sıralarda yer alan firma web siteniz güncellik ve değerli bilgi içerip içermediğine göre robotlar tarafından incelenmekte ve belirlenen kriterlere göre sıralamaya sokularak kullanıcının doğru bilgi alması sağlanmaktadır.

İşleriniz ile ilgilenmek durumda olduğunuz zaman içinde tüm bu web tasarım algoritmasını öğrenmeniz oldukça yorucu olabileceği için en kısa yol web tasarım firmasına başvurarak dilediğiniz web tasarımını sizin yerinize inşa edilmesini sağlamaktır. Bu aşamada karşınıza yüzlerce seçenek çıksa da her web tasarım ajansından fiyat almak, değerlendirme süreçlerinde neye göre karar vereceğinizi düşünmek zorunda olacağınızdan eminiz. Sizin için en uygun web tasarım firması aynı zamanda en uygun fiyatlar ile web tasarımı yapabiliyor olması gerekiyor. Bütçenizi aşan bir stilde yatırımlar yapmanız gerek firmanız için gerek ise ekonominiz için yerinde bir davranış olmayabilir. Ücretinin karşılığını tam anlamıyla hak eden veya hak ettiği kadar ödeme yapabileceğiniz bir web sitesine sahip olmak aslında çok kolaydır. Tek yapmanız gereken bu yazıyı okuyarak seçim kriterlerinize yön vermek olacaktır.

Her şeyden önce seçecek olduğunuz web tasarım firması resmi bir işletme olmalıdır. Aksi halde dolandırılma riskiniz yüksektir. Sizi tam olarak anlayamayan firmalardan uzak durmalısınız çünkü bu size yarardan çok zarar getirecektir. Sizi tam anlamalı ve isteklerinize adım adım cevap vermelidir. Sabır, bir web sitesi inşa ederken sahip olmanız gereken bir özelliktir. Çünkü iyi şeyler zaman alacaktır. Hızlı bir sonuç almak istediğinizde web siteniz ilgili içeriklere sahip olamayacak ve kalitesiz bir şekilde yayın hayatına girerek ayda birkaç kişinin ziyaret ettiği basit bir platform olacaktır. Ayrıca ciddi paralar harcayacak ve hiçbir işe yaramayan web sitesine para ödüyor olacaksınız.

Anında teknik destek sunabilecek bir firmayı tercih etmelisiniz. Gerekirse şahsi telefon numaralarını paylaşan anında çözüm oluşturacak içeriklere ve hakimiyete sahip olmalıdır. Çünkü ikili ilişki bir web tasarımcısı ile firma yöneticisinin olmazsa olmazıdır. Anlamak için birlikte iş akışı oluşturmalı ve konular hakkında fikir alış verişinde bulunmanın en iyi yolu da sürekli iletişimdir.

Referansları kuvvetli ve güncel olmalıdır. Bir web tasarım firmasının referanslarının güncelliği ve çalıştığı firmaların memnuniyet oranı sizin de memnuniyet oranınız olacaktır. İşine sadık olan web tasarım ajansları sizleri asla yarı yolda bırakmayacak çözümlerle en küçük sorunlardan ciddi sorunlara kadar sürekli arkanızda olacak ve sizi destekleyecektir.

Tüm dijital platformlarda isteklerinizi yerine getirebilecek kapasiteye sahip olmalıdır. Bir web ajansı sadece tasarım için değil sürdürülebilirlik açısından da size destek olabilmelidir. Aksi halde her iş için farklı bir kişi ile iletişime geçer ve web sitenizi yönetirken yorulmaya başlar ve en sonunda vazgeçersiniz. Sizi yoracak ve vazgeçirecek web tasarım firmalarından uzak durmalısınız.

Bizimle İletişim Kurabilir, Hizmet Hakkında Bilgi Alarak Fiyatlarımızı Öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

İnönü Mahallesi 152/1 Sokak No:10/36
Torbalı İzmir

0850 303 46 03
0530 109 81 07

info@yildiznetyazilim.com
destek@yildiznetyazilim.com
reklam@yildiznetyazilim.com
tasarim@yildiznetyazilim.com
satinalma@yildiznetyazilim.com
muhasebe@yildiznetyazilim.com

TOP