×

NASIL DESTEK ALABİLİRİM ?

1Giriş Yapın veya Kayıt Olun. Bu sizin destek paneline ulaşabilmeniz için geçerli bir adımdır.
2Giriş Yapmanızın Ardından Açılan Panelden Destek Talebini Açın.
3 Ardından Bırakacağınız Bilgilerle Müşteri Temsilcilerimiz İstediğiniz Desteği Sunacaklar.

Bunu Yapamayacağınızı Düşünüyorsanız; [email protected] adresine mail atabilir veya 0530 109 81 07 numaralı acil destekten yardım alabilirsiniz. Bu hat üzerinden sadece acil durumlar ile ilgili bilgiler alabilir ve destek talep edebilirsiniz. Bu durumlar haricinde lütfen mail atınız.

DESTEK TELEFON KABUL SAATLERİ

Pzrtsi - Cmrt 9:00 - 18:00
Pazar - 9:00-13:00

BİZ KİMİZ VE NE YAPIYORUZ ?

Barut Yazılım eğitimini bu alanda tamamlamış deneyimli bir ekip tarafından kurulmuş olan bir web tasarım ve e-ticaret yazılımları ajansıdır. Hizmet çerçevesini gelişen teknoloji ile birlikte sürekli olarak genişletmektedir. Türkiye’de sayısız defa ilki gerçekleştirerek “yararlı yazılım” yapma amacı taşıyan ekibi sayesinde, tasarladığı ve uyguladığı her projenin başarıyla sonuçlanmasından aldığı ilham ve psikolojik destek ile sürdürülebilir bir şekilde yoluna devam etmektedir.

"Geçici bireyler değil  sürdürülebilir şirketler" mottosuyla dünya trendlerini sürekli olarak takip ederek “yararlı olanı” hizmet alanına dahil eder ve her vizyonerin ulaşabileceği platformları sunarak gelişiminin temel şartı haline getirir.

Web tasarımı ve programlama sektörüne internetin Türkiye sınırları içerisine girmesiyle fark yaratacak bu sektörü önceden sezimleyerek eğitim ve gelişimini 1996 yılından bu yana tamamlamış ve her öğrendiği bilgiyi müşterileri ile korkusuzca paylaşarak internet dünyasının Türkiye'de gelişimine destek vermiş emekçi bir kuruluştur.

Hizmetini gerçekleştirdiği bir çok orta ve küçük ölçekli işletmede kalıcı izler bırakarak gelişimlerine destek sunan Barut Digital Studio, sunduğu hizmetlere kalite ve profesyonellik katarak geri dönüşler almak hedefindedir. Sürdürülebilir şirketler anlayışıyla bir kere değil yıllarca hizmetler sunma prensibidir.

Kurucularının üretime ve endüstriye olan ilgisi nedeniyle firması bünyesinde bir çok tasarım tescilli ürünlerini de farklı markalar alt yapısında piyasaya sunarak ülkemiz ekonomisine kazandırdığı döviz ile büyük projelere ortak olma ve yürütme alanındaki başarılarını devam ettirmekten keyif alan bir şirket yapısına sahiptir. Dijital pazarlama alandaki bilgi birikimini ve gücünü kullanarak profesyonel, özgün, modern ve her cihaza uyumlu tasarımlara sahip ürünlerini müşterilerinin bir telefon uzağında hizmetlerine sunmaya devam etmektedir. 

  • Web Tasarımı
  • E-Ticaret
  • Searh Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu)
  • Grafik Tasarım
  • Hizmetleri Sağlayan Firmamız Sizlere Profesyonelliği Sunmaya Devam Etmektedir.

Sunduğu hizmetleri Türkiye'nin birçok bölgesine ulaştırma hedefi ile yola çıkan Barut Digital Studio sizin için hazırladığı hizmet bölgeleri sayfasıyla kolayca ulaşabilmeniz ve daha fazla bulunabilirlik adına gelişimler sağlamaktadır.

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ?

Hayalinizdeki web tasarımı ve e-ticaret sistemini size sunacağımızdan eminiz. Dilerseniz demo hazırlayarak sizi ikna edebiliriz !

TOP
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yildizne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109