×

NASIL DESTEK ALABİLİRİM ?

1Giriş Yapın veya Kayıt Olun. Bu sizin destek paneline ulaşabilmeniz için geçerli bir adımdır.
2Giriş Yapmanızın Ardından Açılan Panelden Destek Talebini Açın.
3 Ardından Bırakacağınız Bilgilerle Müşteri Temsilcilerimiz İstediğiniz Desteği Sunacaklar.

Bunu Yapamayacağınızı Düşünüyorsanız; [email protected] adresine mail atabilir veya 0530 109 81 07 numaralı acil destekten yardım alabilirsiniz. Bu hat üzerinden sadece acil durumlar ile ilgili bilgiler alabilir ve destek talep edebilirsiniz. Bu durumlar haricinde lütfen mail atınız.

DESTEK TELEFON KABUL SAATLERİ

Pzrtsi - Cmrt 9:00 - 18:00
Pazar - 9:00-13:00

SEO - Arama Motoru Optimizasyonu

Size Türkiye piyasasının kalite & fiyat planlamasındaki en iddialı ve rakipsiz Seo (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetini sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Google & Yandex ve diğer arama motorları için sitenizde bazı çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar "SEO" yani Arama Motoru Optimizasyonu olarak anılmaktadır. Bu hizmetin size faydası ise arama motorlarında bulunabilirliğinizi arttırmak, ticaret hacminizi genişletmek ve kurumsal büyümeyi desteklemektir. Böylelikle sahip olduğunuz marka bilinirliğiniz tahmini günlük internet kullanıcı sayısı olan 6 milyar insana ulaşma potansiyeli ile karşı karşıya kalır. Bu tahmini büyümeyi yakalamak ise profesyonel olarak Seo hizmeti sağlayan firmalar aracılığı ile yakalanarak iş hacmi arttırılır.

Özgün içeriklerinizi ister telefonunuzdaki uygulama üzerinden isterseniz de bilgisayarınızdan kullanıcı adı ve şifrenizle panelinize ulaşarak kolayca yükleyebilir, dilerseniz Twitter, LinkedIn ve Facebook sayfalarınızda siteniz ile eşzamanlı şekilde otomatik olarak paylaşımı gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinde makalenize uygun resimler, makalenizin ilgili olduğu kelimelerden oluşan bir etiket bulutu ve daha fazla düzenlemeyi tek bir ekranda hazırlayabilir, sitenizin seo altyapısına güçlü bir giriş sağlayabilirsiniz.

Profesyonel seo eklentileri ile her sayfanızı ve bilginizi tek tek programlayabilir, her bir sayfanızı ayrı anahtar kelimeler ile en üst sıralara tırmanması yolunda önemli bir yol katetmiş olursunuz. Ayrıca sitenize yapılacak olan seo çalışmasına ek olarak ilgili sayfaların link yapılarını ve site haritasındaki önem derecesini arttırarak Google'ın sitenizi önemsemesini sağlayabilir, şirketiniz veya işiniz ile ilgili kelimeler yazıldığında büyük bir alanı kaplayacak şekilde sitenizin sayfalarının görünmesini sağlayabilirsiniz.

Sisteminize kurulacak olan seo eklentileri ile site haritanız eş zamanlı olarak oluşturulur. Google Arama Konsolu aracılığı ile yapılan işlemler sırasında ihtiyaç duyulan site haritaları otomatik olarak Google tarafından algılanır. Bu algılama sitenizde ne kadar sayfa resim ve yazı varsa tamamını Google robotlarına göstererek hızlı indexlemesine yardımcı olurken yeni eklediğiniz sayfaları da otomatik olarak robotlara iletir. Bu durumu yeni bir sayfa, yazı veya resim yüklemenizde hızlıca sıralama almasında büyük önem taşımaktadır.

Bizimle İletişim Kurabilir, Hizmet Hakkında Bilgi Alarak Fiyatlarımızı Öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Fevzi Çakmak Mahallesi Barış Manço Caddesi No 138/A - Torbalı / İzmir

0850 303 46 03
0530 109 81 07

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

TOP
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yildizne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109