×

NASIL DESTEK ALABİLİRİM ?

1Giriş Yapın veya Kayıt Olun. Bu sizin destek paneline ulaşabilmeniz için geçerli bir adımdır.
2Giriş Yapmanızın Ardından Açılan Panelden Destek Talebini Açın.
3 Ardından Bırakacağınız Bilgilerle Müşteri Temsilcilerimiz İstediğiniz Desteği Sunacaklar.

Bunu Yapamayacağınızı Düşünüyorsanız; [email protected] adresine mail atabilir veya 0530 109 81 07 numaralı acil destekten yardım alabilirsiniz. Bu hat üzerinden sadece acil durumlar ile ilgili bilgiler alabilir ve destek talep edebilirsiniz. Bu durumlar haricinde lütfen mail atınız.

DESTEK TELEFON KABUL SAATLERİ

Pzrtsi - Cmrt 9:00 - 18:00
Pazar - 9:00-13:00

E-TİCARET SİTESİ TASARIMI HİZMETİ

Size Türkiye piyasasının kalite & fiyat planlamasındaki en iddialı ve rakipsiz e-ticaret sitesi tasarımı hizmetini sunuyor olmaktan gurur duyuyoruz.

Elektronik ticaret veya kısaca deyimi ile e-ticaret, 1995 yılının hemen ardından internet kullanımının yaygınlaşması ile ortaya çıkarak bir devri başlatan, ticaretin elektronik olarak gerçekleştirilmesine deniyor.

Mal veya hizmetlerin üretiminin, tanıtımının, satışının, dağıtımının ve ödemelerinin bilgisayarların birbirleri ile iletişimi için oluşturulan internet ağları üzerinden yapılmasına bu isim verilmiştir. E-ticaret, ticari işlemlerden en az birinin ya da tamamının elektronik olarak gerçekleştirilmesi ile reklamının yapılması, pazar araştırma istatistikleri, sipariş verme işlemi ve ödeme işlemi, ardından teslimat olmak üzere birkaç aşamadan oluşur.

E-ticaret, dünyada ticaretin serbest hale gelme eğilimiyle birlikte, 2000 yılı sonrası yaşanan ve bilgi aktarımını oldukça kolaylaştıran teknolojik uçuşun bir parçası olmuştur. Gelenek haline gelmiş pazarlama yöntemlerine ek olarak internet olanaklarını da kullanan işletmeler veya kazanç elde eden herkes, sadece belirli bir bölge veya kitleye satış yapmanın ötesine geçerek, üretim haddi ve sürekli yenilenmeyi arttıran, sürdürülebilir olarak global  ticaret bağlantılarını kurma yönlendirme ve uluslararası ticaret yapabilme şansını elde etmiştir. Önceleri, birçok işletme televizyon, gazete, radyo v.b gibi iletişim araçlarını kullanmak suretiyle potansiyel müşterilerilere ulaşma çabası içerisinde iken, günümüzde bunlara internet üzerinden reklam stratejisi de eklendi.

Geçmişte belirli bir ölçü dahiline kadar offline bilgisayar ağları üzerinden gerçekleştirmek için tasarlanmış elektronik ticaret uygulamaları, güvenli olmasına rağmen maliyeti yüksek sistemlerdi. Günümüzde de online bilgisayar ağı internet, elektronik ticaretin maaliyeti açısından çok daha uygun bir altyapı halini almıştır. İnternet aracılığı ile offline yapıdan online yapıya geçerek globalleşen ağların getireceği avantajlardan büyük oranda yararlanılmaktadır. Bu durum, özellikle Kobi’lerin (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler) dünya ticareti üzerinde daha fazla yer alarak uluslararası ticaret pazarında yer almalarına olanak sağlamaktadır. E-ticaret, özellikle Kobi’lerin işletme büyütme planlarını uzun vadeden orta ve hatta kısa vadeye çekme planlamaları çok uygun bir ticaret halini almıştır.

Elektronik ticaret, günden güne ürün seçeneklerinin artmasını, ürünlerin kalitesinin yükselmesi ve daha hızlı bir şekilde ödeme yapılarak teslim alınması ile gerek maaliyet gerek ise hızlı soğuk satış ile bir elemanın dünyanın her yerini dolaşarak ürünlerinizi bikaç dakika içerisinde satmaya çalışması ile aynı özelliği sağlamasıyla önemi oldukça artmıştır.

Elektronik ticareti bu kadar önemli hale getiren unsurlar içerisinde ; e-ticaretin, işletme ile hedef kitle arasında doğrudan ilişki mekanizması oluşturması, pazarlamacılara ve müşterilerinize istedikleri bilgileri anında sunması, hızlı ve oldukça düşük maliyetli olması ile tüm bu işlemlerin internet ortamında yapılıyor olması sayılabilir. Bir diğer unsur bütünü arasında dağıtımda kolay ve ucuz, tüketici ile rahat ve etkili iletişim, anında geri dönüş olanağı, dikkat çekici özellikler ile süsleme, global pazarla tanışma ve 24 saat hizmet ile birlikte anında satış olarak yer alır.

Normal bir proses ile ortalama 10 yıl alan marka olma süreci, e-ticaret sayesinde 2 yıla kadar inmiş durumdadır. Bugün “dünyanın en büyük 500 şirketi” listesinde günümüzden birkaç yıl önce kurulmuş ve elektronik ticarete önem vermiş,dijital pazarlamanın tüm nimetlerinden düşük maaliyetler ile yararlanmış şirketler yer alıyor.

Etkisi küresel olarak kanıtlanmış bu ticaret yöntemi ülke ekonomisinde oynadığı büyük rol ile kalkınma politikalarını etkileyerek gelişimi hızlandırma, her yıl artan milli gelir ve kaliteli ama ucuz ürünlerin yayılmasını sağlar.

Profesyonel Ekiplerce Geliştirilmiş Sistemler

Açık kaynak kodlu çekirdek tabanlar üzerine oluşturulmuş birbirinden profesyonel ve kolay kullanımlı panellerimiz ile herkes tarafından geliştirilmiş içeriklere sahip web siteleri inşa ederek sunumlarınızı güçlendiriyor, müşterilerinizin etkilenmesini ve hatta aşık olmalarını sağlamanın en kolay yöntemlerini müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Teknik Özellikler

  • Açık kaynak kodlu altyapısı ile istenilen geliştirmeler kolayca uygulanabilir.
  • Düşük kaynak tüketimi sayesinde büyük boyutlu hostingler yerine en küçük boyutlu hostingler yeter.
  • Müşterilerinizi en etkili animasyonlar ile yönlendirerek istediğiniz noktalara ulaşmasını sağlarsınız.
  • Uluslar arası geliştirmelere tek tıkla ulaşabilir, tek tıkla güncelleme yapabilirsiniz.
  • Güvenlik güncellemeleri otomatik olarak yapılır.
  • Ürünlerinizi tüm dillerde ayrı ayrı fiyatlar ve para birimleriyle satışa sunabilirsiniz.
  • Ürünlerinizin her dilde link yapısını ve seo altyapısını düzenleyebilirsiniz.
  • Size özel tasarımınız ile eşsiz performansta koalyca ödeme alınabilen e-ticaret sistemleri.

Dünya Üzerinde Birçok Geliştiricinin Ortak Platformuna Direkt Bağlılık

Açık kaynak kodlu çekirdek tabanlar üzerine oluşturulmuş yazılımımız tabanı gereği dünya üzerindeki bir çok geliştiricide bir benzeri mevcuttur. Bu nedenle kendi altyapılarına uygun şekilde düzenledikleri içerikler ve eklentiler sisteminiz ile tam uyumlu çalışacaktır. Bunu sağlamanın tek yolu yazılımınızın sürekli güncellenmesine imkan tanımalı ve kod kütüphanelerinin eşleşmelerine izin vermeniz yeterli olacaktır.

Görsel Açıdan İstenileni Tam Anlamıyla Sunacak Sistemler

Çok karmaşık görünse de birkaç tıklamayla istediğinize tam olarak ulaşabilmenizi sağlayan sayfa inşa ediciler yardımıyla görsel şölenler hazırlayabilirsiniz. Bu sayede hiçbir kod bilgisine sahip olmadan istediğiniz yere istediğiniz görslleri yerleştirebilir ve görsellerinizin üzerine birkaç farklı stilde yazılarınızı ekleyerek efektif görünümler sağlayabilirsiniz.

Bizimle İletişim Kurabilir, Hizmet Hakkında Bilgi Alarak Fiyatlarımızı Öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Fevzi Çakmak Mahallesi Barış Manço Caddesi No 138/A - Torbalı / İzmir

0850 303 46 03
0530 109 81 07

[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]

TOP
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/yildizne/public_html/wp-includes/functions.php on line 5109